Bedrijfspanden in postcodegebied 2586JW

Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2586JW.

Vannacht

Winkelruimte De Pier - Units - Strandweg Den Haag

Dit bedrijfspand op het adres De Pier - Units - Strandweg te Den Haag is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1961. Een energielabel is niet verplicht. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 40 m² (in units vanaf 20 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.

Dinsdag 29 november 2022

Horecagelegenheid Strandweg 180 Den Haag

Dit bedrijfspand op het adres Strandweg 180 te Den Haag is geschikt als Horecagelegenheid. Het betreft hier bestaande bouw uit 2020. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze horecagelegenheid heeft een oppervlakte van 1.239 m² en bestaat uit 3 bouwlagen.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Belgisch Park

Instellen

Buurten in Belgisch Park

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement