Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2771DN.
Dit bedrijfspand op het adres Koninginneweg 4 te Boskoop is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1991 met energielabel A. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 205.000 euro. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 77 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Koninginneweg 1C te Boskoop is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1990. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, inbouwarmaturen, liften, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 76 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Koninginneweg 24- 26 te Boskoop is geschikt als Horecagelegenheid. Het betreft hier bestaande bouw uit 1978. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 1.450.000 euro. Deze horecagelegenheid heeft een oppervlakte van 509 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Koninginneweg 13 te Boskoop is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2000. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 80 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Voorofschebuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG