Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2811BN.
Dit bedrijfspand op het adres Th. van Leeuwensingel 50 te Reeuwijk is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2007. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder inbouwarmaturen, te openen ramen, systeemplafond en toilet. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 55 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Th. van Leeuwensingel 18 te Reeuwijk is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2007 met energielabel A+. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 55 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Th. van Leeuwensingel 52 te Reeuwijk is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2008. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, betonvloer, toilet, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 110 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Reeuwijk Brug
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG