Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2908LJ.
Dit bedrijfspand op het adres Essebaan 43- 45 te Capelle aan den IJssel is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2000. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder mechanische ventilatie, lichtstraten, loading docks, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet, pantry, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 978 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Essebaan te Capelle aan den IJssel is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1984. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 660 m² (in units vanaf 330 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Essebaan 35 te Capelle aan den IJssel is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2000. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder mechanische ventilatie, lichtstraten, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater en toilet. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 459 m².
Dit bedrijfspand op het adres Essebaan 1 te Capelle aan den IJssel is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1984. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 1.500.000 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 660 m² (in units vanaf 330 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Essebaan 15C te Capelle aan den IJssel is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1990. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder inbouwarmaturen, liften, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 330 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Essebaan 33 te Capelle aan den IJssel is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1990. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 548 m².
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hoofdweg Sector D
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG