Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2908LP.
Dit bedrijfspand op het adres Rietbaan - BWNR 61 te Capelle aan den IJssel is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier nieuwbouw uit 2025. Een energielabel is niet verplicht. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 500.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom en betonvloer. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 251 m² (in units vanaf 84 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Rietbaan - BWNR 62 te Capelle aan den IJssel is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier nieuwbouw uit 2025. Een energielabel is niet verplicht. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 510.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom en betonvloer. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 256 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Rietbaan - BWNR 38 te Capelle aan den IJssel is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier nieuwbouw uit 2025. Een energielabel is niet verplicht. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 225.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren en betonvloer. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 93 m².
Dit bedrijfspand op het adres Rietbaan - BWNR 37 te Capelle aan den IJssel is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier nieuwbouw uit 2025. Een energielabel is niet verplicht. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 225.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren en betonvloer. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 93 m².
Dit bedrijfspand op het adres Rietbaan te Capelle aan den IJssel is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier nieuwbouw uit 2025. Een energielabel is niet verplicht. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 625.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom en betonvloer. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 331 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Rietbaan 21E te Capelle aan den IJssel is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2014. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, betonvloer, heater, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 90 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Rietbaan 11 te Capelle aan den IJssel is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1992. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 2.350.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 1.860 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Rietbaan 6 te Capelle aan den IJssel is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1989 met energielabel A. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 1.561 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Rietbaan 40units te Capelle aan den IJssel is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1990 met energielabel A. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder topkoeling, liften, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 526 m² (in units vanaf 25 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Rietbaan 21B te Capelle aan den IJssel is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2020. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 90 m².
Dit bedrijfspand op het adres Rietbaan 21H te Capelle aan den IJssel is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2020. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 180 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Rietbaan 21d te Capelle aan den IJssel is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2020. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 90 m².
Dit bedrijfspand op het adres Rietbaan 21F te Capelle aan den IJssel is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2014. Een energielabel is niet verplicht. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 129.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, heater, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 80 m².
Dit bedrijfspand op het adres Rietbaan 40 - 42 te Capelle aan den IJssel is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1990 met energielabel A. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder topkoeling, liften, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 1.711 m² (in units vanaf 570 m²) en bestaat uit 3 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Rietbaan 21G te Capelle aan den IJssel is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2014. Een energielabel is niet verplicht. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 87 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Rietbaan 23 te Capelle aan den IJssel is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2002. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 875.000 euro. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 483 m² en bestaat uit 3 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Rietbaan 2 - 12 te Capelle aan den IJssel is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1990. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 5.070 m² (in units vanaf 20 m²) en bestaat uit 3 bouwlagen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hoofdweg Sector C
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG