Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 3068JG.
Dit bedrijfspand op het adres Vlambloem 85-D te Rotterdam is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2020. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, betonvloer, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 164 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Vlambloem 161 te Rotterdam is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1981. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren, betonvloer, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 147 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Vlambloem 101- 103 te Rotterdam is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw . Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet, mechanische ventilatie, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 1.180 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Vlambloem 85A te Rotterdam is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw . Een energielabel is niet beschikbaar. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 163 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Vlambloem 153 te Rotterdam is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1981. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 325.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet, pantry, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 336 m² (in units vanaf 300 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Vlambloem 65 te Rotterdam is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1978 met energielabel A. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 1.495.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, betonvloer, heater, airconditioning, mechanische ventilatie, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 1.858 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ommoord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG