Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 3513AH.
Dit bedrijfspand op het adres Amsterdamsestraatweg 68 te Utrecht is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1930. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 115 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Amsterdamsestraatweg 70Bis te Utrecht heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 1920 met energielabel D. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 685.000 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 213 m².
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Pijlsweerd-Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG