Bedrijfspanden in postcodegebied 3513AH

Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 3513AH.

Maandag 7 juli 2025

Winkelruimte Amsterdamsestraatweg 68 Utrecht

Dit bedrijfspand op het adres Amsterdamsestraatweg 68 te Utrecht is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1930. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 115 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Donderdag 21 september 2023

Beleggingsobject Amsterdamsestraatweg 70Bis Utrecht

Dit bedrijfspand op het adres Amsterdamsestraatweg 70Bis te Utrecht heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 1920 met energielabel D. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 685.000 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 213 m².

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Pijlsweerd-Zuid

Instellen

Buurten in Noordwest

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement