Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 3905PH.
Dit bedrijfspand op het adres Landjuweel 64 te Veenendaal is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2016. Een energielabel is niet verplicht. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 1.100.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, sprinkler, airconditioning, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 697 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Landjuweel 48 te Veenendaal is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1998. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, inbouwarmaturen, te openen ramen, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 430 m² en bestaat uit 3 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Landjuweel 58A te Veenendaal is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2000. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 539.500 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, inbouwarmaturen, te openen ramen, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 360 m² en bestaat uit 3 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Landjuweel 50 te Veenendaal is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2000 met energielabel C. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, inbouwarmaturen, te openen ramen, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 355 m² en bestaat uit 3 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Landjuweel 58 te Veenendaal is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2000. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, inbouwarmaturen, te openen ramen, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 130 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Landjuweel 44 te Veenendaal is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2000 met energielabel A. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, te openen ramen, kabelgoten, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 123 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Landjuweel 54 te Veenendaal is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1998. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, inbouwarmaturen, te openen ramen, kabelgoten, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 315 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Faktorij en De Vendel
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG