Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 3931MS.
Dit bedrijfspand op het adres Parallelweg 7 te Woudenberg is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2021. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, mechanische ventilatie, topkoeling, inbouwarmaturen, liften, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 28 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Parallelweg 19-h te Woudenberg is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2022. Een energielabel is niet verplicht. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 67 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Parallelweg 11h te Woudenberg is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2020. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, overheaddeuren, betonvloer, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 345 m² (in units vanaf 258 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Parallelweg 19g te Woudenberg is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2023. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder te openen ramen, systeemplafond, toilet, pantry en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 68 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Parallelweg 19H te Woudenberg is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2022. Een energielabel is niet verplicht. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 67 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Parallelweg 11J te Woudenberg is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2020. Een energielabel is niet verplicht. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 299.500 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer en toilet. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 210 m² (in units vanaf 105 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Parallelweg 11P te Woudenberg is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2021 met energielabel A++. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet, pantry, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 204 m² (in units vanaf 102 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Parallelweg 19 te Woudenberg is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2023. Een energielabel is niet verplicht. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 51 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Parallelweg 19J te Woudenberg is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw . Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren en betonvloer. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 104 m².
Dit bedrijfspand op het adres Parallelweg 19K te Woudenberg is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw . Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren en betonvloer. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 104 m².
Dit bedrijfspand op het adres Parallelweg 19A te Woudenberg is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw . Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren en betonvloer. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 150 m².
Dit bedrijfspand op het adres Parallelweg 11D te Woudenberg is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2020. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, te openen ramen, systeemplafond, toilet en pantry. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 101 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bedrijventerrein
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG