Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 3931NE.
Dit bedrijfspand op het adres De Nort 9-P te Woudenberg is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2025. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren en betonvloer. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 186 m².
Dit bedrijfspand op het adres De Nort 9n te Woudenberg is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw . Een energielabel is niet verplicht. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 180.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 200 m² (in units vanaf 100 m²).
Dit bedrijfspand op het adres De Nort 1c te Woudenberg is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2003 met energielabel A. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, airconditioning, mechanische ventilatie, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 289 m² (in units vanaf 207 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres De Nort 9 te Woudenberg is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw . Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, betonvloer en toilet. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 211 m² (in units vanaf 105 m²).
Dit bedrijfspand op het adres De Nort 1a te Woudenberg is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1987 met energielabel A. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, airconditioning, mechanische ventilatie, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 172 m² (in units vanaf 88 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres De Nort 1b te Woudenberg is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1987 met energielabel A+. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, airconditioning, mechanische ventilatie, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 191 m² (in units vanaf 126 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bedrijventerrein
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG