Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 4706PM.
Dit bedrijfspand op het adres Wijnkorenstraat 3 te Roosendaal is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1972 met energielabel G. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 785.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet, pantry, mechanische ventilatie, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 2.170 m² (in units vanaf 700 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Wijnkorenstraat 7 te Roosendaal is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1974. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 795.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, mechanische ventilatie, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 547 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Wijnkorenstraat 5 te Roosendaal is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1973. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 598.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 440 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Wijnkorenstraat 13 te Roosendaal is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1974. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 890 m².
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Majoppeveld-Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG