Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 5141HH.
Dit bedrijfspand op het adres De Els 7 9 te Waalwijk heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 1981 met energielabel A. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 345.000 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 153 m².
Dit bedrijfspand op het adres De Els 36 te Waalwijk is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1975 met energielabel D. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 95 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres De Els 1 te Waalwijk is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1990. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 189.000 euro. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 65 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres De Els 42a te Waalwijk is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1985 met energielabel B. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 62 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG