Bedrijfspanden in postcodegebied 5555XK

Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 5555XK.

Vrijdag 14 maart 2025

Bedrijfsruimte De Haak 22 Valkenswaard

Dit bedrijfspand op het adres De Haak 22 te Valkenswaard is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2024 met energielabel A+++++. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, pantry, inbouwarmaturen, liften en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 2.073 m² en bestaat uit 4 bouwlagen.

Zaterdag 28 december 2024

Bedrijfsruimte De Haak 6 Valkenswaard

Dit bedrijfspand op het adres De Haak 6 te Valkenswaard is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1978. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 1.450.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 710 m² (in units vanaf 260 m²).

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Industrieterrein Schaapsloop

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement