Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 7491AA.
Dit bedrijfspand op het adres Langestraat 33 te Delden is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2010. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 406 m² (in units vanaf 374 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Langestraat 31 te Delden is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1890. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 238 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Langestraat 33D te Delden is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2010. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 100 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Langestraat 27a te Delden is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1895. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 87 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Delden-Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG