Bedrijfspanden in postcodegebied 7554NC

Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 7554NC.

Zaterdag 7 september 2024

Bedrijfsruimte Platinastraat 41 Hengelo (OV)

Dit bedrijfspand op het adres Platinastraat 41 te Hengelo (OV) is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2010. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 540 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Vrijdag 12 januari 2024

Bedrijfsruimte Platinastraat 47 Hengelo (OV)

Dit bedrijfspand op het adres Platinastraat 47 te Hengelo (OV) is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2010. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, lichtstraten, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 640 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Vrijdag 24 februari 2023

Kantoorruimte Platinastraat 53 Hengelo (OV)

Dit bedrijfspand op het adres Platinastraat 53 te Hengelo (OV) is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2001. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder inbouwarmaturen, kabelgoten, pantry, systeemplafond, te openen ramen, toilet en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 95 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement