Wil je weten welke bedrijven er in jouw omgeving zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in postcodegebied 1132XX.
In postcodegebied 1132XX zoek ik een:
De onderneming A7 Advies is gevestigd op Jan Sluiterstraat 26 te Volendam en is actief in de branche Overige ondersteunende activiteiten voor financiƫle diensten, met uitzondering van verzekeringen en.
De onderneming Gerrie Eijlers Training en Coaching is gevestigd op Jan Sluiterstraat 22 te Volendam en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
De onderneming Angel Schenk was gevestigd op Jan Sluiterstraat 4 te Volendam en was actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
De besloten vennootschap Simacc B.V. is gevestigd op Jan Sluiterstraat 18 te Volendam en is actief in de branche Uitzendbureaus, uitleenbureaus en banenpools.
De besloten vennootschap V&M Project Service B.V. is gevestigd op Jan Sluiterstraat 28 te Volendam en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
De besloten vennootschap Pink Services B.V. is gevestigd op Jan Sluiterstraat 28 te Volendam en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
De onderneming Jan Schilder Music is gevestigd op Jan Sluiterstraat 8 te Volendam en is actief in de branche Maken en uitgeven van geluidsopnamen.
De besloten vennootschap Handelsonderneming Molenaar B.V. is gevestigd op Jan Sluiterstraat 28 te Volendam en is actief in de branche Groothandel in overige consumentenartikelen (non-food) n.e.g..
De onderneming Horeca Groothandel Molenaar was gevestigd op Jan Sluiterstraat 28 te Volendam en was actief in de branche Verhuur van overige consumentenartikelen n.e.g..
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Volendam-Blokgouw 1 en 2
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG