Bedrijven in postcodegebied 1394AA

Wil je weten welke bedrijven er in jouw omgeving zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in postcodegebied 1394AA.

Filter Filter

Vrijdag 7 maart 2025

PrimeBranding
Opgericht in Augustus 2024

De onderneming PrimeBranding is gevestigd op Meerlaan 7a te Nederhorst den Berg en is actief in de branche Markt- en opinieonderzoekbureaus.

Donderdag 1 februari 2024

Creative Studio Flor
Opgericht in Januari 2024

De onderneming Creative Studio Flor was gevestigd op Meerlaan 1a te Nederhorst den Berg en was actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.

Woensdag 8 november 2023

M.V. Handel
Opgericht in Oktober 2023

De onderneming M.V. Handel is gevestigd op Meerlaan 3a te Nederhorst den Berg en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.

Donderdag 25 augustus 2022

Puur Caroline
Opgericht in Augustus 2022

De onderneming Puur Caroline is gevestigd op Meerlaan 1 te Nederhorst den Berg en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.

Maandag 16 december 2019

Klusbedrijf Rebel
Opgericht in November 2019

De onderneming Klusbedrijf Rebel is gevestigd op Meerlaan 11 te Nederhorst den Berg en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.

Donderdag 1 januari 2015

OUT & DOOR
Opgericht in Augustus 2015

De onderneming OUT & DOOR is gevestigd op Meerlaan 5 te NEDERHORST DEN BERG en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Blijkpolder

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement