Bedrijven in postcodegebied 1834KA

Wil je weten welke bedrijven er in jouw omgeving zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in postcodegebied 1834KA.

Filter Filter

Vrijdag 7 maart 2025

TIM expertise B.V.
Opgericht in Oktober 2022

De besloten vennootschap TIM expertise B.V. is gevestigd op Magnolialaan 11 te Sint Pancras en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.

Donderdag 6 maart 2025

EquiWorks
Opgericht in Juli 2014

De onderneming EquiWorks is gevestigd op Magnolialaan 37 te Sint Pancras en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.

Woensdag 30 oktober 2024

GINVIS B.V.
Opgericht in Augustus 2024

De besloten vennootschap GINVIS B.V. is gevestigd op Magnolialaan 11 te Sint Pancras en is actief in de branche Financiƫle holdings.

Woensdag 3 juli 2024

Gerard van Hal Consultancy
Opgericht in Juni 2024

De onderneming Gerard van Hal Consultancy is gevestigd op Magnolialaan 23 te Sint Pancras en is actief in de branche Advisering op het gebied van informatietechnologie.

Donderdag 10 november 2022

TIM expertise
Opgericht in Oktober 2022

De onderneming TIM expertise was gevestigd op Magnolialaan 11 te Sint Pancras en was actief in de branche Keuring en controle van machines, apparaten en materialen.

Donderdag 1 januari 2015

D. de Groot Bouw
Opgericht in Maart 2013

De onderneming D. de Groot Bouw is gevestigd op Magnolialaan 37 te Sint Pancras en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Sint Pancras

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement