Bedrijven in postcodegebied 1851KX

Wil je weten welke bedrijven er in jouw omgeving zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in postcodegebied 1851KX.

Filter Filter

Donderdag 6 maart 2025

Geboortepraktijk Puur
Opgericht in December 2017

De onderneming Geboortepraktijk Puur is gevestigd op Heerenweg 198 te Heiloo en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.

Maandag 16 maart 2020

HighLow Laser
Opgericht in Februari 2020

De onderneming HighLow Laser is gevestigd op Heerenweg 206 te Heiloo en is actief in de branche Oppervlaktebehandeling en bekleding van metaal.

Woensdag 14 september 2016

Jongejan Investments B.V.
Opgericht in Augustus 2016

De besloten vennootschap Jongejan Investments B.V. is gevestigd op Heerenweg 198 te HEILOO en is actief in de branche Financiƫle holdings.

Jongejan Beheer B.V.
Opgericht in Augustus 2016

De besloten vennootschap Jongejan Beheer B.V. is gevestigd op Heerenweg 198 te HEILOO en is actief in de branche Financiƫle holdings.

Electronic Solution B.V.
Opgericht in Augustus 2016

De besloten vennootschap Electronic Solution B.V. is gevestigd op Heerenweg 198 te HEILOO en is actief in de branche Elektrotechnische bouwinstallatie.

Donderdag 1 januari 2015

Bouwbedrijf P. Blom
Opgericht in Maart 2013

De onderneming Bouwbedrijf P. Blom is gevestigd op Heerenweg 206 te Heiloo en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oud Zuid

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement