Bedrijven in postcodegebied 2547TS

Wil je weten welke bedrijven er in jouw omgeving zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in postcodegebied 2547TS.

Filter Filter

Vrijdag 24 augustus 2018

De Cirkel van Bhavana
Opgericht in Augustus 2018

De onderneming De Cirkel van Bhavana is gevestigd op Wognumstraat 126A te 's-Gravenhage en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.

Donderdag 1 januari 2015

Kaartenkunst
Opgericht in April 2013

De onderneming Kaartenkunst is gevestigd op Wognumstraat 108 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.

EFL Ewout Langenberg Decoratiewerken
Opgericht in Maart 2013

De onderneming EFL Ewout Langenberg Decoratiewerken is gevestigd op Wognumstraat 126 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Schilderen en glaszetten.

Etienne La Haye Meubels & Timmerwerk
Opgericht in Maart 2013

De onderneming Etienne La Haye Meubels & Timmerwerk is gevestigd op Wognumstraat 108 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Bouwtimmeren.

Yogastudio de Cirkel
Opgericht in April 2013

De onderneming Yogastudio de Cirkel is gevestigd op Wognumstraat 126 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Praktijken van verloskundigen en paramedici.

Lex Polderman Fijnhoutbewerking
Opgericht in Maart 2013

De onderneming Lex Polderman Fijnhoutbewerking is gevestigd op Wognumstraat 126D te 's-Gravenhage en is actief in de branche Vervaardiging van fineer en plaatmateriaal op basis van hout.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Leyenburg

Instellen

Buurten in Leyenburg

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement