Bedrijven in postcodegebied 3572KN

Wil je weten welke bedrijven er in jouw omgeving zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in postcodegebied 3572KN.

Filter Filter

Donderdag 1 januari 2015

Jasper van der Put
Opgericht in April 2013

De onderneming Jasper van der Put is gevestigd op Alexander Numankade 3P te Utrecht en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.

Bonthuis Media
Opgericht in April 2013

De onderneming Bonthuis Media is gevestigd op Alexander Numankade 3E te Utrecht en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.

Solohandmade
Opgericht in April 2013

De onderneming Solohandmade is gevestigd op Alexander Numankade 5bs te Utrecht en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.

Tekstbureau G.F. van den Heuvel
Opgericht in April 2013

De onderneming Tekstbureau G.F. van den Heuvel is gevestigd op Alexander Numankade 9 te Utrecht en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.

MediaBite
Opgericht in April 2013

De onderneming MediaBite is gevestigd op Alexander Numankade 9 te Utrecht en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations).

Interbron
Opgericht in April 2013

De onderneming Interbron is gevestigd op Alexander Numankade 5BS te Utrecht en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations).

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat en omgeving

Instellen

Buurten in Noordoost

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement