Wil je weten welke bedrijven er in jouw omgeving zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in postcodegebied 8606JA.
In postcodegebied 8606JA zoek ik een:
De besloten vennootschap Dijkstra Architectural Ceramics B.V. is gevestigd op Oude Oppenhuizerweg 45 te Sneek en is actief in de branche Vervaardiging van sanitair aardewerk.
De besloten vennootschap Katakle B.V. is gevestigd op Oude Oppenhuizerweg 27 te Sneek en is actief in de branche Arbeidsbemiddeling.
De besloten vennootschap Triple ID's B.V. is gevestigd op Oude Oppenhuizerweg 27 te Sneek en is actief in de branche Participatiemaatschappijen.
De besloten vennootschap Triple I Sourcing Group B.V. is gevestigd op Oude Oppenhuizerweg 27 te Sneek en is actief in de branche Financiële holdings.
De vereniging L'Estafette is gevestigd op Oude Oppenhuizerweg 23 te Sneek en is actief in de branche Hobbyclubs.
De onderneming Veltman Rijopleidingen is gevestigd op Oude Oppenhuizerweg 5 te Sneek en is actief in de branche auto- en motorrijscholen.
De besloten vennootschap Tromp architecten en adviseurs B.V. is gevestigd op Oude Oppenhuizerweg 27 te SNEEK en is actief in de branche Architecten.
De besloten vennootschap Wijbenga Architecten en Adviseurs B.V. is gevestigd op Oude Oppenhuizerweg 27 te Sneek en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations).
De besloten vennootschap SK Jachtbouw B.V. is gevestigd op Oude Oppenhuizerweg 29 te Sneek en is actief in de branche Bouw van sport- en recreatievaartuigen.
De besloten vennootschap Wijbenga Groep B.V. is gevestigd op Oude Oppenhuizerweg 27 te Sneek en is actief in de branche Holdings (geen financiële) en concerndiensten binnen eigen concern.
De onderneming By Monique is gevestigd op Oude Oppenhuizerweg 29 te Sneek en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
De onderneming Multi Service Noord is gevestigd op Oude Oppenhuizerweg 3 te Sneek en is actief in de branche Metselen en voegen.
De besloten vennootschap Dijkstra Kleiwaren is gevestigd op Oude Oppenhuizerweg 45 te Sneek en is actief in de branche Vervaardiging van keramische producten voor de bouw (geen tegels en plavuizen).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Sperkhem en industrieterrein Houkesloot
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG