Bedrijven in postcodegebied 8932BS

Wil je weten welke bedrijven er in jouw omgeving zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in postcodegebied 8932BS.

Filter Filter

Dinsdag 12 april 2022

A. Concu
Opgericht in Maart 2022

De onderneming A. Concu is gevestigd op Cornelis Trooststraat 5 te Leeuwarden en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..

Maandag 28 oktober 2019

Diamo Francis
Opgericht in Oktober 2019

De onderneming Diamo Francis is gevestigd op Cornelis Trooststraat 9a te Leeuwarden en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.

Woensdag 23 oktober 2019

Durkje Moerman
Opgericht in Oktober 2019

De onderneming Durkje Moerman is gevestigd op Cornelis Trooststraat 1a te Leeuwarden en is actief in de branche Kunstzinnige vorming van amateurs (geen dansscholen).

Zaterdag 19 augustus 2017

Salon Edelweiss
Opgericht in Juli 2017

De onderneming Salon Edelweiss is gevestigd op Cornelis Trooststraat 5a te Leeuwarden en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.

Donderdag 1 januari 2015

Mohamed Lamin Jalloh
Opgericht in Januari 2015

De onderneming Mohamed Lamin Jalloh is gevestigd op Cornelis Trooststraat 3 te LEEUWARDEN en is actief in de branche Vertalers en tolken.

Inplico
Opgericht in April 2013

De onderneming Inplico is gevestigd op Cornelis Trooststraat 7a te Leeuwarden en is actief in de branche Advisering op het gebied van informatietechnologie.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Jan van Scorelbuurt

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement