Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 1751LH.
Het Algemeen Weeshuis: "Huize van Strijen", Het werd gesticht in 1733. In 1895 werd het oorspronkelijke gebouw door brand verwoest. In 1897 werd dit weeshuis in gebruik genomen. Er verblijven thans geen weeskinderen meer maar voogdijkinderen. Adres Grote Sloot, 252 in Schagerbrug.
De boerderij van het Weeshuis. De naam van de boerderij is Üit t en Haak"(omdat de boerderij juist voorbij de flauwe bocht in de Grote Sloot staat. adres: Grote sloot, 254, Schagerbrug.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Schagerbrug
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG