Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3405BJ.
Gezicht op de voor- en linkerzijgevel van het huis Dorp 182 te Benschop.N.B. In 1939 is dit huis afgebroken ten behoeve van de bouw van het gemeentehuis van Benschop.
Gezicht op de Nederlands Hervormde kerk (Dorp 208) te Benschop. N.B. De gemeente Benschop is per 1 januari 1989 bij de gemeente Lopik gevoegd.
Afbeelding van de zonnewijzer op de zijgevel van de Nederlands Hervormde kerk (Dorp 210) te Benschop.
Gezicht op de N.H.-Kerk (Dorp 210) te Benschop, uit het zuiden.
Gezicht op het gemeentehuis (Dorp 182) te Benschop.N.B. De gemeente Benschop is per 1 jan. 1989 bij de gemeente Lopik gevoegd.
Afbeelding van het bezoek van het Koningin Juliana aan Benschop, met op het bordes van het gemeentehuis (Dorp 182) de Koningin die door de plaatselijk jeugd toegezongen wordt.N.B. Het bezoek aan Benschop was een onderdeel van de Koninginnerit door het zuidelijke deel van de provincie Utrecht op die dag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Benschop-Dorp
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG