Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 9401GS.
Drukte in Café Cosy Corner op de hoek van de Markt en de Weiersloop tijdens de TT nacht.
Zicht vanaf de Markt op de woningen en bedrijfspanden aan de Vaart ZZ te Assen. Het tweede pand van links is Hotel 't Wapen van Drenthe. Midden op straat loopt een man met een handkar. Rechts van hem staat een hond en een groepje jongens en meisjes.
Italiaans restaurant Isolabella Da Doni aan de Markt 3 te Assen. In de deuropening staat de eigenaar Dioniggi Maroccu.
Restaurant La Belle Epoque aan de Markt 4 te Assen.
Zicht op een gedeelte van de Markt te Assen, richting de Vaart met rechts restaurant La Belle Epoque en de CL bank op de hoek van de Weiersstraat. Op de Markt en de kop van de Vaart staan veel geparkeerde auto's.
Jaap Spierenburg naast zijn abraham voor Café Cosy Corner aan de Markt 1 te Assen . Dit in verband met zijn 50e verjaardag.
Restaurant La Belle Epoque aan de markt 4 te Assen.
Een optreden van Drs. P. in literair café Cosy Corner aan de Markt 1 te Assen. Geheel rechts zit Nick Visser. De andere afgebeelde personen zijn niet bekend.
Een literaire avond met rechts de schrijver Max Dendermonde in café Cosy Corner aan de Markt 1 te Assen.
Pizzabakker Salvatore Noelis voor Restaurant pizzeria Isolabella aan de Markt 3 te Assen tijdens de Asser Bluesnight.
Een literaire avond met rechts de schrijver Max Dendermonde in Café Cosy Corner aan de Markt 1 te Assen.
Zicht op een gedeelte van de Markt richting de Vaart met rechts restaurant La Belle Epoque en de CL bank op de hoek van de Weiersstraat. Op de Markt en de kop van de Vaart staan veel geparkeerde auto's.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Brinkkwartier
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG