Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 1756BE. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 1756BE op soort incident:
Op dinsdag 1 juli om 08:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lepelaarstraat in 't Zand in het kader van openbaar groen, water en sportvoorzieningen. De melding is gesloten op woensdag 16 juli om 10:43 uur.
Op dinsdag 1 juli om 08:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lepelaarstraat in 't Zand in het kader van openbaar groen, water en sportvoorzieningen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 16 december 2017 om 16:00 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Lepelaarstraat 5 te 't Zand.
In de nacht van woensdag op donderdag 26 november 2015 om 04:59 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Lepelaarstraat 23 te 't Zand.
Op 10 april 2015 om 22:24 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Lepelaarstraat 15 te 't Zand.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor 't Zand
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG