Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1034WP.
Het adres van deze woning uit 1995 is Bep van Klaverenboulevard 28 te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 530.000.
Het adres van deze woning is Bep van Klaverenboulevard 34 te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 101m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 500.000.
Het adres van deze woning uit 1994 is Bep van Klaverenboulevard 54 te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
Het adres van deze woning uit 1995 is Bep van Klaverenboulevard 50 te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 81m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 250.000.
Het adres van deze woning uit 1994 is Bep van Klaverenboulevard 6 te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Banne Zuidoost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG