Woningen in postcodegebied 1231NM

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 1231NM.

Donderdag 26 september 2019

Woning de Kreek 5 Loosdrecht

Het adres van deze woning uit 2000 is de Kreek 5 te Loosdrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 357m² en een perceeloppervlakte van 1383m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 2.350.000.

Dinsdag 22 augustus 2017

Woning de Kreek 19 Loosdrecht

Het adres van deze woning uit 2002 is de Kreek 19 te Loosdrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 331m² en een perceeloppervlakte van 1240m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 2.229.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oud-Loosdrecht

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement