Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 2902VB.
Het adres van deze woning uit 1967 is Frederik van Eedenplaats 67 te Capelle aan den IJssel. Het pand heeft een oppervlakte van 84m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 285.000.
Het adres van deze woning uit 1967 is Frederik van Eedenplaats 71 te Capelle aan den IJssel. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 252.500.
Het adres van deze woning uit 1967 is Frederik van Eedenplaats 73 te Capelle aan den IJssel. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 175.000.
Het adres van deze woning uit 1967 is Frederik van Eedenplaats 51 te Capelle aan den IJssel. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 175.000.
Het adres van deze woning uit 1967 is Frederik van Eedenplaats 57 te Capelle aan den IJssel. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 164.500.
Het adres van deze woning uit 1967 is Frederik van Eedenplaats 79 te Capelle aan den IJssel. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 175.000.
Het adres van deze woning is Frederik van Eedenplaats 61 te Capelle aan den IJssel. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 125.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Dichtersbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG