Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 5347JL.
Het adres van deze woning uit 1994 is Dommelstraat 40 te Oss. Het pand heeft een oppervlakte van 126m² en een perceeloppervlakte van 2m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.150.000.
Het adres van deze woning uit 1999 is Dommelstraat 30 te Oss. Het pand heeft een oppervlakte van 675m² en een perceeloppervlakte van 895m² en heeft 19 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 750.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Elzenburg
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG