Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 5367AT.
Het adres van deze woning uit 1969 is Polderstraat 22 te Macharen. Het pand heeft een oppervlakte van 203m² en een perceeloppervlakte van 2m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 925.000.
Het adres van dit kavel is Polderstraat 12A te Macharen. Het pand heeft 0 kamers kamers. De geschatte waarde van dit kavel is € 325.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Macharen
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG