Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 6433JN.
Het adres van deze woning uit 1963 is Prins Clausstraat 49 te Hoensbroek. Het pand heeft een oppervlakte van 90m² en een perceeloppervlakte van 311m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 190.000.
Het adres van deze woning uit 1958 is Prins Clausstraat 21 te Hoensbroek. Het pand heeft een oppervlakte van 143m² en een perceeloppervlakte van 1015m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 475.000.
Het adres van deze woning is Prins Clausstraat 57 te Hoensbroek. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en een perceeloppervlakte van 306m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 158.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Koumen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG