Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 7412VT.
Het adres van deze woning uit 1993 is Appelstraat 9 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 116m² en een perceeloppervlakte van 105m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
Het adres van deze woning uit 1992 is Appelstraat 17 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 125m² en een perceeloppervlakte van 107m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lange Zandstraat
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG