Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 7461EM.
Het adres van deze woning uit 1970 is Lentfersweg 58 te Rijssen. Het pand heeft een oppervlakte van 103m² en een perceeloppervlakte van 533m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 469.000.
Het adres van deze woning uit 1975 is Lentfersweg 90 te Rijssen. Het pand heeft een oppervlakte van 118m² en een perceeloppervlakte van 257m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 329.000.
Het adres van deze woning is Lentfersweg 60a te Rijssen. Het pand heeft een oppervlakte van 91m² en een perceeloppervlakte van 389m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 199.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lenfert en omgeving
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG