Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 8141ES.
Het adres van deze woning uit 1958 is Prinses Wilhelminastraat 2 te Heino. Het pand heeft een oppervlakte van 77m² en een perceeloppervlakte van 178m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 285.000.
Het adres van deze woning uit 1958 is Prinses Wilhelminastraat 4 te Heino. Het pand heeft een oppervlakte van 77m² en een perceeloppervlakte van 270m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 305.000.
Het adres van deze woning uit 1965 is Prinses Wilhelminastraat 12 te Heino. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 172m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 318.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Heino-Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG