Woningen in provincie Limburg
Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in provincie Limburg.
Dinsdag 5 mei 2026
Het adres van deze woning uit 1979 is Steenkoolstraat 11 te Hoensbroek. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en een perceeloppervlakte van 170m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 298.000.
Heerlen > Maria Gewanden en Terschuren > Maria Gewanden > 6432BH
Het adres van deze woning uit 1983 is Koempel 15 te Landgraaf. Het pand heeft een oppervlakte van 133m² en een perceeloppervlakte van 313m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
Landgraaf > Schaesberg > Mijnbuurt > 6372NE
Het adres van deze woning uit 1929 is Boerendansweg 45 te Venlo. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en een perceeloppervlakte van 100m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.
Venlo > Venlo-Noord > Withuis > 5914RG
Het adres van deze woning uit 1991 is Heikantseweg 50 te Middelaar. Het pand heeft een oppervlakte van 253m² en een perceeloppervlakte van 932m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 950.000.
Mook en Middelaar > Middelaar > Middelaar Katerbosch en Heikant > 6587AN
Het adres van deze woning uit 2001 is Kruchterhoek 15 te Maasbracht. Het pand heeft een oppervlakte van 97m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 409.000.
Maasgouw > Maasbracht > Maasbracht > 6051EB
Het adres van deze woning uit 2025 is Kerkplein 63A te Voerendaal. Het pand heeft een oppervlakte van 147m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 619.000.
Voerendaal > Voerendaal > Voerendaal > 6367EP
Het adres van deze woning uit 2024 is Kerkplein 63 te Voerendaal. Het pand heeft een oppervlakte van 113m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 538.000.
Voerendaal > Voerendaal > Voerendaal > 6367EP
Het adres van deze woning uit 1991 is Poldermolen 68 te Weert. Het pand heeft een oppervlakte van 184m² en een perceeloppervlakte van 529m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 625.000.
Weert > Molenakker en Kampershoek > Molenakker > 6003BA
Het adres van deze woning uit 1952 is de Genestetstraat 33 te Venlo. Het pand heeft een oppervlakte van 81m² en een perceeloppervlakte van 228m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 329.000.
Venlo > Blerick-Midden > gazenkamp > 5921BN
Het adres van deze woning uit 1997 is Remalunet 31D te Maastricht. Het pand heeft een oppervlakte van 91m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 429.000.
Maastricht > Centrum > Wyck > 6221JE
Het adres van deze woning uit 1991 is Hinkert 88 te Nederweert. Het pand heeft een oppervlakte van 172m² en een perceeloppervlakte van 412m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 695.000.
Nederweert > Nederweert > Nederweert > 6031GS
Het adres van deze woning uit 1995 is Beukenhorst 3 te Brunssum. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 385.000.
Brunssum > Brunssum-Oost > Schuttersveld > 6443AV
Het adres van deze woning uit 1953 is Johan-Frisostraat 2 te Brunssum. Het pand heeft een oppervlakte van 166m² en een perceeloppervlakte van 558m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
Brunssum > Brunssum-Centrum > Kerkeveld > 6443AN
Het adres van deze woning uit 1925 is Kasperenstraat 153 te Kerkrade. Het pand heeft een oppervlakte van 224m² en een perceeloppervlakte van 270m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 245.000.
Kerkrade > Kerkrade-West > Heilust > 6466BH
Het adres van deze woning uit 1934 is Provincialeweg Zuid 17 te Oirsbeek. Het pand heeft een oppervlakte van 111m² en een perceeloppervlakte van 530m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.