Bedrijfspanden in de buurt Verspreide huizen Kessel

Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in Verspreide huizen Kessel en kom er achter of deze te huur of te koop is.

Woensdag 4 maart 2026

Bedrijfsruimte Donk 2-A Kessel

Dit bedrijfspand op het adres Donk 2-A te Kessel is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2025. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren, betonvloer, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 1.250 m² (in units vanaf 400 m²).

Woensdag 18 februari 2026

Agrarische grond Dijk Kessel

Dit bedrijfspand op het adres Dijk te Kessel heeft Agrarische grond als hoofdfunctie. Het betreft hier . .

Vrijdag 24 januari 2025

Agrarisch bedrijf Keizersbaan 3-a Kessel

Dit bedrijfspand op het adres Keizersbaan 3-a te Kessel is geschikt als Agrarisch bedrijf. Het betreft hier bestaande bouw . .

Meer nieuws in Verspreide huizen Kessel

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Gezocht door de politie

Bekijk volledige most wanted lijst

Vermiste kinderen

Meer vermiste kinderen

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement