Een overzicht van alle eventcatering in Spaarndammer- en Zeeheldenbuurt.
In Spaarndammer- en Zeeheldenbuurt zoek ik een:
De onderneming Palette et Palate is gevestigd op Tasmanstraat 387 te Amsterdam en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Ning Yi Lagrand is gevestigd op Zoutkeetsgracht 97 te Amsterdam en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Halal Champagne is gevestigd op Houtmankade 27A te Amsterdam en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Koen Zanen is gevestigd op Van Noordtkade 40A te Amsterdam en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Tsoukala Liquid Luck is gevestigd op Spaarndammerstraat 125-3 te Amsterdam en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Troy.hospitality is gevestigd op Spaarndammerstraat 694 te Amsterdam en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Noor Roozendaal ZZP is gevestigd op Zaanstraat 34 te Amsterdam en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Paul te Hietbrink is gevestigd op Hembrugstraat 328 te Amsterdam en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Sjors Mans is gevestigd op Spaarndammerdijk 169 te Amsterdam en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Chef Freddy Co. is gevestigd op Westzaanstraat 5-1 te Amsterdam en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Sangkap by George is gevestigd op Dirk Hartoghstraat 29 te Amsterdam en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Femke Poelmann is gevestigd op Spaarndammerstraat 578B te Amsterdam en is actief in de branche Eventcatering.
De vennootschap onder firma La Tavola di Coen e Flora is gevestigd op Spaarndammerstraat 16D te Amsterdam en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming CMR WORKS was gevestigd op Wormerveerstraat 5H te Amsterdam en was actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Padras is gevestigd op Wormerveerstraat 108 te Amsterdam en is actief in de branche Eventcatering.
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG