Markthandel in non-food artikelen (geen textiel, kleding en schoenen) in Moordrecht wijk 03

Een overzicht van alle markthandel in non-food artikelen (geen textiel, kleding en schoenen) in Moordrecht wijk 03.

Filter Filter

Donderdag 1 januari 2015

E. Alsem
Opgericht in April 2013

De onderneming E. Alsem is gevestigd op Wethouder Van Gentplein 18 te Moordrecht en is actief in de branche Markthandel in non-food artikelen (geen textiel, kleding en schoenen).

Firma P. de Bruin
Opgericht in April 2013

De vennootschap onder firma Firma P. de Bruin is gevestigd op West Ringdijk 7 te Moordrecht en is actief in de branche Markthandel in non-food artikelen (geen textiel, kleding en schoenen).

Dierenliefde
Opgericht in April 2013

De onderneming Dierenliefde is gevestigd op Gruttohof 15 te Moordrecht en is actief in de branche Markthandel in non-food artikelen (geen textiel, kleding en schoenen).

Meer nieuws in Moordrecht wijk 03

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Gezocht door de politie

Bekijk volledige most wanted lijst

Vermiste kinderen

Meer vermiste kinderen

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement