Steekincident - Mgr. Nolensplein - Breda

Maandag 17 maart 2025 00:00

Breda

Ontvang updates voor Breda

Zaaknummer
(niet beschikbaar)

Een minderjarige jongen uit Breda zou op zondagmiddag 16 maart zijn gestoken. De politie doet onderzoek naar deze zaak en roept getuigen op om zich te melden. Heeft u iets gezien?

De melding van het steekincident kwam rond 17.00 uur bij de politie binnen. Politieagenten snelden zich naar het Mgr. Nolensplein. Ter plaatse troffen zij het gewonde slachtoffer aan, waarna hij naar het ziekenhuis is gebracht.

Het is de politie niet duidelijk wat hier precies aan vooraf ging. En van een verdachte ontbreekt elk spoor. De politie roept getuigen op om zich te melden.

Meld verdachte situaties

Uw informatie kan cruciaal zijn voor het onderzoek. Heeft uw camerasysteem of cameradeurbel zondagmiddag beelden opgenomen, of heeft u zelf iets gezien? Deel uw tips via Meld Misdaad Anoniem, via www.meldmisdaadanoniem.nl, of via 0800-7000. U kunt ook onderstaand tipformulier invullen. 

Wil je meer weten over deze zaak, of heb je een tip voor de politie, lees dan verder op Politie.nl.

Bekijk alle gezochte personen in Breda

Steekincident - Mgr. Nolensplein - Breda

Meer meldingen in deze omgeving




112 melding
Dinsdag 6-5-2025 om 14:29
Haagdijk, Breda





Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Breda

Instellen

Meer nieuws in Breda

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement