Onze beeldbank met historische foto's is inmiddels gevuld met meer dan een miljoen foto's, daterend vanaf ongeveer 1750 tot heden. Kijk snel welke foto's en ander oud beeldmateriaal wij hebben gevonden in Vathorst-De Velden.
Maïsoogst in campagnetijd trekt bezoekers aan de Hogesteeg in plan Vathorst-de Laak 2.
Theatergroep "Bladder" speelt de première van het door ALS-patiënt Erik Pasker geschreven toneelstuk "Als een gevangenis...?", in De Kamers.
Jonge voetballers in het Sportpark Hooglanderveen.
Bergenboulevard/Geulhemmerberg.
Boerderij Dom Bosch aan de Duisterweg 1.
Boerderij aan de Duisterweg 7.
Calveenselaan, luchtfoto van Groot Calveen (boerderij met bijgebouwen en hooibergen).
Heideweg, na Duisterweg links in Hooglanderveen, gemeente Amersfoort.
Portret van Piet Smink, gedeputeerde in de provincie Utrecht.
Grondafgraving in Hoogland door de Gebroeders Smink.
Piet Brundel, postbode in het buitengebied van Hoogland, tijdens zijn laatste bezorging bij Bertus Smink (bij zijn café De Plank, dat toen nog Het Hoekje heette).
Boerderij ’t Klooster van J. van Middelaar aan de Calveenseweg 11.
Vrachtwagen van Smink Grondwerken (aannemer van grondwerken, containerverhuur (vervoer), transporten, zand- en grondhandel.
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG