Oud beeldmateriaal uit Verspreide huizen Zweeloo

Onze beeldbank met historische foto's is inmiddels gevuld met meer dan een miljoen foto's, daterend vanaf ongeveer 1750 tot heden. Kijk snel welke foto's en ander oud beeldmateriaal wij hebben gevonden in Verspreide huizen Zweeloo.

1750

Zondag 9 oktober 2022

Weersmaten aan de Gebbeveenweg te Aalden
1985

Gezicht op de Weersmaten nabij de aansluiting van de te verharden Koestukkenweg op de Brinkstraat. Deze foto is genomen tijdens de voorbereiding in het kader van ruilverkaveling Mars- en Westerstroom.

Zweeloërveld te Zweeloo
1985

Boerderijbouwgebied Zweeloërveld. Deze foto is genomen tijdens de voorbereiding in het kader van ruilverkaveling Mars- en Westerstroom.

Vrijdag 7 oktober 2022

Gelpenberg te Aalden
1985

Het Aalder- en Mepperveld, vanaf de Gelpenberg. Hier zijn ook mogelijkheden voor boerderijbouw. Deze foto is genomen tijdens de voorbereiding in het kader van ruilverkaveling Mars- en Westerstroom.

Gelpenberg aan de Gelpenberg te Aalden
1985

De vanwege de breedte te reconstrueren Gelpenberg. Deze foto is genomen tijdens de voorbereiding in het kader van ruilverkaveling Mars- en Westerstroom.

Meer nieuws in Verspreide huizen Zweeloo

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Gezocht door de politie

Bekijk volledige most wanted lijst

Vermiste kinderen

Meer vermiste kinderen

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement