Oud beeldmateriaal uit Herwen en Aerdt

Onze beeldbank met historische foto's is inmiddels gevuld met meer dan een miljoen foto's, daterend vanaf ongeveer 1750 tot heden. Kijk snel welke foto's en ander oud beeldmateriaal wij hebben gevonden in Herwen en Aerdt.

1750

Woensdag 26 april 2023

Maandag 17 oktober 2022

Foto uit Aerdt van 1910
01-01-1910 - 31-12-1910

Groepsportret van het kapittel van de Soevereine Orde van Malta te Utrecht. Ten voeten uit, zittend aan een tafel. Van links naar rechts: A.M.J.E.A. baron van Lamsweerde (werkmeester), F.M.A.J. baron van Wijnbergen (coadjutor), J.J.G. baron van Voorst tot Voorst (baljuw), jonkheer E.B.F.F. Wittert van Hoogland (kanselier) en G.F.M. baron van Hugenpoth tot Aerdt (coadjutor en schatmeester).

Foto uit Aerdt van 1913
01-01-1913 - 31-12-1913

Groepsportret van het kapittel van de Soevereine Orde van Malta te Utrecht. Ten voeten uit, zittend aan een tafel. Van links naar rechts: J.F.J.F. baron van Dordt tot Medler (eerste kapittelridder), jonkheer E.B.F.F. Wittert van Hoogland (kanselier), F.M.A.J. baron van Wijnbergen (coadjutor), J.J.G. baron van Voorst tot Voorst (baljuw), A.M.J.E.A. baron van Lamsweerde (werkmeester), G.F.M. baron van Hugenpoth tot Aerdt (schatmeester) en E.O.J.M. baron van Hövell tot Westerflier (tweede kapittelridder).

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement