Onze beeldbank met historische foto's is inmiddels gevuld met meer dan een miljoen foto's, daterend vanaf ongeveer 1750 tot heden. Kijk snel welke foto's en ander oud beeldmateriaal wij hebben gevonden in Borkel en Schaft.
Defilé in de Grote - of St. Bavokerk langs de baar van verzetstrijdster Hannie Schaft.
Verzetsstrijdster Jannetje Johanna Schaft (Hannie Schaft), geboren 16 september 1920, overleden 17 april 1945, op de Kleverlaan.
Verzetstrijdster Hannie Schaft in de Van Dortstraat.
Kinderdagverblijf Hannie Schaft, Cornelis van Noordestraat 14.
Defilé in de Grote of St. Bavokerk langs de baar van de illegale verzetsstrijdster Hannie Schaft.
Oud verzetsmensen herdenken Hannie Schaft bij haar beeld in het Kenaupark.
Beeld van verzetsstrijdster Hannie Schaft, vervaardigd door Truus Menger, in het Kenaupark.
Kenaupark. Schoolkinderen leggen bloemen bij het beeld van verzetsheldin Hannie Schaft. Het beeld is vervaardigd door beeldend kunstenares Truus Menger.
Filmopname op het perron van station Haarlem voor de film "Het meisje met het rode haar", met de actrice Renée Soutendijk als Hannie Schaft.
Deelnemers aan de Hannie Schaft Herdenking leggen een krans bij het oorlogsmonument aan de Rijksstraatweg bij de Jan Gijzenbrug.
Herdenking aan Hannie Schaft in het Kenaupark. (Oud verzetsmensen)
natuur en landschap: de ingang van Malpays Vennen. Links staat een ANWB-wegwijzer of 'paddenstoel'; rechts naast het bord 'Bosbrandgevaar' staat een auto van het merk DAF met nummerbord GX-72-11.
Landschap met sloot bij de Vossenberg.
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG