Nieuws over Bebouwde Kom Plan Dorp

Blijf 24 uur per dag op de hoogte van het laatste nieuws over Bebouwde Kom Plan Dorp. Dit overzicht wordt continu bijgewerkt met de laatste nieuwsberichten van tal van verschillende bronnen.

Vrijdag 17 mei 2024

Nog twee aanhoudingen na Luilaknacht
Politie.nl
Vrijdag 17 mei 2024 om 16:24

Puttershoek en Zwijndrecht - De politie hield vanmorgen twee mannen aan voor mogelijke betrokkenheid bij de opruiing die plaatsvond tijdens de nacht voorafgaand aan Koningsdag, de zogenoemde Luilaknacht. Zij worden ervan verdacht dat zij mensen hebben opgeroepen om gevaarlijke situaties te veroorzaken met straatraces, rideouts en stunts e.d. Hiervoor zijn een 18-jarige man uit Puttershoek en een man van 19 jaar uit Hendrik-Ido-Ambacht aangehouden.

Donderdag 28 juli 2016

Verdachte inbraak geldautomaat snel aangehouden
Politie.nl
Donderdag 28 juli 2016 om 10:36

Puttershoek - Agenten hebben 27-jarige man van inbraak uit een geldautomaat aan de Pieter Repelaerstraat snel aangehouden. De tweede verdachte is ondanks een zoektocht nog voortvluchtig.

Dinsdag 12 april 2016

Verdachte mishandeling meldt zich bij politie
Politie.nl
Dinsdag 12 april 2016 om 15:25

Puttershoek - Afgelopen nacht heeft een 20-jarige man uit Maasdam zich gemeld bij de politie omdat hij werd gezocht voor de mishandeling van een 44-jarige man uit Puttershoek.

Meer nieuws in Bebouwde Kom Plan Dorp

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Gezocht door de politie

Bekijk volledige most wanted lijst

Vermiste kinderen

Meer vermiste kinderen

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement