Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 1402BA.
Dit bedrijfspand op het adres Laarderweg 1 te Bussum heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 1930 met energielabel F. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 415.000 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 295 m².
Dit bedrijfspand op het adres Laarderweg 11 te Bussum is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw . Een energielabel is niet verplicht. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 480 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Laarderweg 9 te Bussum is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1926. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 190 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Laarderweg 13A te Bussum is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1944. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 105 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Cereslaan
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG