Bedrijfspanden in postcodegebied 2585AW

Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2585AW.

Dinsdag 11 november 2025

Winkelruimte Javastraat 128 Den Haag

Dit bedrijfspand op het adres Javastraat 128 te Den Haag is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1880 met energielabel A+. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 54 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Vrijdag 19 april 2024

Winkelruimte Javastraat 126 Den Haag

Dit bedrijfspand op het adres Javastraat 126 te Den Haag is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1880. Een energielabel is niet verplicht. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 35 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Vrijdag 2 februari 2024

Winkelruimte Javastraat 122 Den Haag

Dit bedrijfspand op het adres Javastraat 122 te Den Haag is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1900. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 52 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Archipelbuurt

Instellen

Buurten in Archipelbuurt

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement