Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 2718SB.
Dit bedrijfspand op het adres Koraalrood 161 te Zoetermeer is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1993 met energielabel A. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 3.975.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder inbouwarmaturen, liften, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 3.069 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Koraalrood 131 te Zoetermeer is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2009. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 925.000 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 605 m² (in units vanaf 255 m²) en bestaat uit 3 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Koraalrood 37 te Zoetermeer is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1993. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, betonvloer, toilet, airconditioning, inbouwarmaturen, liften en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 1.087 m² en bestaat uit 3 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Koraalrood 125 te Zoetermeer is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2009 met energielabel B. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder airconditioning, inbouwarmaturen, kabelgoten, liften, systeemplafond, toilet en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 80 m² en bestaat uit 3 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Koraalrood 25 te Zoetermeer is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1991. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder inbouwarmaturen, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 511 m² (in units vanaf 250 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lansinghage c.a.
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG