Meer weten over een bepaald bedrijfspand? Vind hier alle bedrijfspanden bij jou in de regio en kom er achter of deze te huur of te koop is. Hieronder vind je alle gevonden bedrijfspanden in postcodegebied 4791RW.
Dit bedrijfspand op het adres Kievitweg 4g te Klundert is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2012. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder topkoeling, overheaddeuren, krachtstroom, toilet, pantry, mechanische ventilatie en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 420 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Kievitweg 4f te Klundert is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2012. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet, pantry, mechanische ventilatie, topkoeling, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 407 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Kievitweg 1 te Klundert is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1996. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet, pantry, airconditioning, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 3.239 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Kievitweg 10 te Klundert is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1995. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 1.195.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, toilet, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 1.800 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Kievitweg 4D te Klundert is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2012. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 300 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Industrieterrein Moerdijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG